PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.

PrettyLittleLiars RPG.

Never trust a pretty girl with an ugly secret.

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Let's be friends. ^___^
Нед Яну 22, 2012 2:50 pm by Алек

» Create a liar.
Нед Ное 13, 2011 5:36 pm by Наташа.

» Ще литна в небетоооо
Съб Окт 01, 2011 7:20 pm by Cassie Hale

» Perry <3
Съб Окт 01, 2011 6:28 pm by Blake Bittersweet

» Тенимания ;д
Съб Окт 01, 2011 8:38 am by Blake Bittersweet

» БУМТИ МИ ТИКВАТААА...
Пет Сеп 30, 2011 10:59 am by Blake Bittersweet

» Другарче за РП.
Нед Сеп 25, 2011 7:02 am by Abigale.

» Търся си...
Чет Сеп 22, 2011 7:03 pm by Blake Bittersweet

» i can show you how to hump without making love;;
Чет Сеп 22, 2011 7:00 pm by Blake Bittersweet

Ние във Фейсбук.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Пон Сеп 05, 2011 6:41 pm

Share | 

One big big crazy person...meee Polly

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Abigale.
Liar.
Liar.

Местожителство : Rosewood

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 10:20 am

Сега от къде да започна...;дд Ами казвам се Полина, викат ми Поли ;дд (ваобще не си харесвам името, затова..Поли стига ;дд) Прякор..ами нямам за жалост още си търся ;дд (или чакам някой да ми измисли ).Ден след премиерата на най-великата поредица Harry Potter 7-2 навърших 13 ;дд (в превод на измишльотините ми на 16.07 ;дд).От Ловеч, ужасен град без най-важното в живота ми...КИНО :[[ Ама поне си имам в Плевен ;дд
Да не забравя на-важното, понякога толкова се лидавя че да ви се отще..;дд Попринцип не съм най-голявата лига, обче...понякога съм..;хх

Сега да почна с това какво обичам.Най-важно да ям шоколад и да пия Fanta Lemon После...да стоя на моя почти издъхнал комютър ;дд ии много, ама много обичам да спя ;дд

Музика, ами обичам всичко без чалга ;дд Да почнем с певци ;дд

Eminem My love and my live
Също Енрике Иглесиас, Lil Wayne, Rose Da 5'9' ии барабаниста на Металика Ларс Улрих ;дд

Певици:
Katy Perry My sweet heart Ейми Лий, Бритни Спиърс, Майли Сайръс (Селена, Деми..мм не много се лигавят ;дд) и още много ;дд

Групи (сега идва апокалипсиса ;дд)
The Pretty Reckless, Metallica,Evansecense, Skillet, Tree Day Grace, Раймщайн ии може би..Big Time Rush(не ги гледам, ама има две-три песни уникат ;дд)

Сега идва ред на 7-совата разлика - филмите. ;дд Всякакъв вид ужаси, психо ии комедии,малко драма и какво ли още не ;ддНайважното мрасзя извънземни ;дд (когато бях на 3-4 гледах един и..три дни не спах ;дд)
Фаворита оглавил класацията ми е: The Hills have Eyes 2 - 2006. (тва радияция и какво ли не ми е доста реално ;дд)
2.) My Bloody Valantine (with my love Jensen Akless )
3.)Последна посен
4.)Американски пай 6 ;дд
Сега да пиша зааа моя любим филм-поредица Harry Potter Dan, Rub and Em Не ги обичам, не ги обожавам аз аз ги,,незнам и аз те са моя живот!
За сериалии ами...Supernatural, TVD, PLL, GG, Game of Thrones(ами нов ангийски сериал по поредицата на Джордж Р.Р.Мартин ) анд Скинс ъфкорс

Станаааа многооо досадно..ай ноу ай ноу спирам релакс ;дд Ако има въпроси питайте ;дд Удобни, неудобни(преживях ги ;дд) и какво ви хрумне ;дд
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Алек
Админ.
Админ.

Местожителство : Rosewood, Pennsylvania

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 10:44 am

Ко прайш, кака?

i know life is a mystery, im gonna make history.
Вижте профила на потребителя http://littleliarsx.bulgarianforum.net
Abigale.
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 10:49 am

Оо, и на теб ли ;ддд

Ами нищо форум фор май ловли Лондон ;дд
Алек
Админ.
Админ.

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 10:58 am

Дай линк. ;*

Abigale.
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 11:08 am

Ооо, като го пооправя ;дд че сега е..;хх Пълен ужас ;дд
Алек
Админ.
Админ.

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 11:10 am

ИСКАМ ДА ВИДЯ ДИЗАЙНА, ЧЕ МНОГО ОБИЧАМ ДА КРИТИКУВАМ ДИЗАЙНИ. ;*

Abigale.
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 11:18 am

Ooo този за сега е мнооогооо многооо зле ;дд Ама айде ще ти го пратя по ЛС ;дд
Cassie Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя: Каси се друса от скоро с Елодия. Те са добри приятелки и от скоро и имат голяма тайна, която ще трябва да пазят до края на живота си. Сега Сандра е съсипана от това, което се е случило.

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 11:25 am

Искам и аз да видяяяяяяяяя
Abigale.
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 11:26 am

Оооо, не само на Боянчо ;дд По късно като го по оправя ;дд
Cassie Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя: Каси се друса от скоро с Елодия. Те са добри приятелки и от скоро и имат голяма тайна, която ще трябва да пазят до края на живота си. Сега Сандра е съсипана от това, което се е случило.

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 11:27 am

Abigale. написа:
Оооо, не само на Боянчо ;дд По късно като го по оправя ;дд
Моляяяяяяяяя!
Наташа.
Админ.
Админ.

Още
За Героя: Русо шеснайсетгодишно момиче от Роузууд. Къдравелка със светли очи. Тя е загубила скъпа приятелка миналата година и тази година разбира, че е мъртва. Как тя, Спенсър, Ария и Емили ще се справят с всичко това?

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 11:57 am

Abigale. написа:

Групи (сега идва апокалипсиса ;дд)
The Pretty Reckless, Metallica,Evansecense, Skillet, Tree Day Grace, Раймщайн ии може би..Big Time Rush(не ги гледам, ама има две-три песни уникат ;дд)

Сега да пиша зааа моя любим филм-поредица Harry Potter Dan, Rub and Em Не ги обичам, не ги обожавам аз аз ги,,незнам и аз те са моя живот!
За сериалии ами...Supernatural, TVD, PLL, GG, Game of Thrones(ами нов ангийски сериал по поредицата на Джордж Р.Р.Мартин ) анд Скинс ъфкорс

Abigale.
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Сря Сеп 07, 2011 12:02 pm

Съмишленик!Много се радвам ;дд
Abigale.
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    Пон Сеп 12, 2011 6:15 am

Соулл, сега ми е скучно и да по пиша още за мен ;дд То кво ли не има ама айде да точа лукуми ;дд

Характер:Достаааааа нервна ;дд лесно се ядосвам ии се молете даже и на Алах да ви спаси, ако сте с мен ;дд Добро мимиченце съм ама само пред нашите ;дд Амаа наситина сум голямо мрънкалооооо...и като се по нацъпщ и вдичко ми копуват.Ама тва незначи, че съм някой надута фръцла ;дд дажеее си падам от спортните (макар, че не спротувам много много ;дд)Повече ям ;дд попринцип мрънкам за разни списания или нещо сладичко ;дд ии айде стига толкова ;дд

Външен вид: Сега не съм кой знае какъв великан ама 1, 64м. не са малко ;дд За фигура няма да коментирам, аме не съм някое глиги 130 килограма ;дд Нещо хубаввоо може би краката ;дд Те са ми любими ;дд Косатааа няково умряло кестеняво ;д Иначе като се вържа на опашка коня няма толкова грива ; дд

Иии, стига толкова че цял герой си създадох ;ддд
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: One big big crazy person...meee Polly    

One big big crazy person...meee Polly
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Crazy waiting
» За любители
» Шантави обувки
» Polly Genova (Поли Генова)
» Crazy or not,that kind of love never dies!