PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.

PrettyLittleLiars RPG.

Never trust a pretty girl with an ugly secret.

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Let's be friends. ^___^
Нед Яну 22, 2012 2:50 pm by Алек

» Create a liar.
Нед Ное 13, 2011 5:36 pm by Наташа.

» Ще литна в небетоооо
Съб Окт 01, 2011 7:20 pm by Cassie Hale

» Perry <3
Съб Окт 01, 2011 6:28 pm by Blake Bittersweet

» Тенимания ;д
Съб Окт 01, 2011 8:38 am by Blake Bittersweet

» БУМТИ МИ ТИКВАТААА...
Пет Сеп 30, 2011 10:59 am by Blake Bittersweet

» Другарче за РП.
Нед Сеп 25, 2011 7:02 am by Abigale.

» Търся си...
Чет Сеп 22, 2011 7:03 pm by Blake Bittersweet

» i can show you how to hump without making love;;
Чет Сеп 22, 2011 7:00 pm by Blake Bittersweet

Ние във Фейсбук.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Пон Сеп 05, 2011 6:41 pm

Share | 

Стаята по Биология

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Aria Montgomery
Liar.
Liar.

Местожителство : Rosewood

ПисанеЗаглавие: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 3:23 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 8:41 pm

Вече ми писна да стоя сама в къщи. Каси излезе,а леля ми,ха.. Отново се опитваше да играе нещо като майка. Влязох в колата си ,опитвайки да заспя там,но уви,пиеше ми се нещо,а нощта бе прекалено красива за да бъде пропиляна в сън. Натиснах газта,минах покрай един магазин за алкохол и взех две шишета с уиски. Реших да вляза в училището,щеше да е лесна работа,бях разбивала вратите на няколко пъти. Когато стигнах видях че някой вече е свършил работата ми. Отворих едната бутилка уиски,а другата държах. Отпих и се запътих напред,гледайки всяка една стая,докато не намерих една стара позната,с която бяхме доста близки. Бе седнала върху един чин.
- Какво прави моята кралица сама тук? - попитах със спокоен глас,надигайки питието. Пристъпих напред,за да можа да я виждам по-добре.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 8:47 pm

Усмихнах се, като я огледах. Не се бе променила през годините. Някогашното момиче, което обичаше да пийва. Това ми напомни за нощите, в които се напивахме и вършехме неща, напълно непригодни за госпожици, като нас.
-Куин R. .. Не знаех, че си в града. -Подсмихнах се, като станах от чина и се приближих до нея и я огледах от глава до пети. По-скоро тя беше тази, която не знаеше, че не бях в големия LA вече. Вярно е, че ми липсваше пиянския живот, огромната къща и лукса, но все се свикваше. А и нямах голям избор.
-Не сме се виждали от доста дълго време. -Приближих се с още половин крачка и я целунах така, както само двете си знаехме.
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 8:52 pm

Отвърнах на целувката й с двойна страст,а след това се подсмихнах. Съвсем внимателно махнах една букла,паднала пред лицето й.
- Така се случи че вече съм тук,отново. - въздъхнах. - Но да не говорим за мен. Какво стана в Ел Ей? Не мислех че ще се върнеш. - отбелязах и закрачих напред,заедно с нея,оставайки бутилките на чинът. Това си бе чиста покана,можеше да пие ако искаше.
- Сигурно съм ти липсвала. - отбелязах,да това бе моят начин с които й казвах "Липсваше ми". Седнах на чинът и кръстосах крака,гледайки я много обстойно.
- Станала си още по-секси. - казах с доволен тон,а след това и доволната усмивка се разля по лицето ми.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 8:59 pm

-Какво стана в LA ли? -На лицето ми се появи сериозно изражение. -Станаха много неща, заради които не мога да се върна там повече.
Приближих се към нея, като прокарах ръка по крака ѝ. Да, не само аз бях усилила сексапила си. Целунах я повторно, но още по-страстно и невъздържано. Да, спомнях си какво правихме преди това.. забавните вечери из LA.. всичко беше на МАКС.. секса, алкохола.. дори дрогата.
-Знаеш ли, липсваше ми другарчето по купоните.. Нямаше с кого да се натискам в тъмните ъгълчета на женските партита. -Разбира се, това не важеше за обикновенните партита.. Но като се замисля от както пристигнах от LA не съм мислела за партита и за секс.. но пък виж, алкохола не ми излизаше от ума!
Взех шишето и отпих.
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 9:05 pm

Госпожица Снейк,потайна както винаги. Неконтролируемият й характер би подлудил всеки,не вярвах че просто се е напила няколко пъти,че да не може да се върне повече там,но честно казано хич не ми се мислеше за това. Отпих от уискито си и извадих цигари,дали бяха чисти или не - вече не помнех. Запалих една,бутайки кутията към нея.
- И ти ми липсваше Куин Ен. - казах просто и кратко,а след това рязко я придърпах,целувайки я страстно.
Спрях за момент и се подсмихнах :
- Естествено,че ще се върнеш при мен,друга няма да намериш. - прошепнах,усещах топлият й дъх върху себе си,а това доста ме възбуждаше. Отново впих устни в нейните,определено не бях пияна и определено я исках,все пак една година бе дълго време.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 9:15 pm

Очаквай неочакваното с Рейчъл. Винаги съм го знаела. Неочакваните целувки бяха едни от любимите ми. Целунах врата ѝ, след което взех една от цигарите, изкарах запалката от тесния ѝ джоб и запалих.
-Че коя друга може да заеме твоето място? -Прошепнах с една от моите доста перверзни усмивки. Дръпнах от цигарата, като отново целунах врата ѝ, оставяйки малка смучка след това. -Светските партита не бяха същите без теб.
Прокарах ръка по гръбнака ѝ, съвсем бавно, точно както правех и преди това. Новото ми местенце нямаше да ме промени. Куин N си оставаше куин N , където и да иде.
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 9:26 pm

Баща ми,онзи които се хвалеше с парите си,но не и с това че има две дъщери,които подкупва за да спечели любовта и уважението им,бе най-добър приятел на бащата на Нат. Така се бях запознала с госпожица Снейк. От тогава до сега тя си бе същата щура глава,която обожавах. Дръпнах от своята цигара,а след това отпих от едната бутилка,а очите ми не спираха да се разхождат по нея.
- Светските партита.. - въздъхнах,спомените бяха много и все невероятни. Придърпах я за кръста,а след това целунах шията й оставяйки доста видна смучка.
- Дано някой красавец не се сърди. - допълних със закачлив тон,а след това се изправих,опрях я в близката стена където започнах отново да я целувам страстно,бе облечена с една рокличка,къса с презрамки. Започнах да целувам рамената й съвсем нежно,сваляйки презрамките надолу. След като свалих рокличката до корема,започнах да свалям и презрамките на сутиена,без да спирам с целувките,които ставаха все по-страстни. След като и той бе надолу я погледнах,вдигнах я и я поставих на учителското бюро,а устните ми се заиграха с приятелките й. Тя знаеше че не обичах да чакам,исках ли я щях да я имам,от нея зависеше колко бързо щеше да се предаде на ласките ми.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 9:37 pm

Да, точно каквато я помня. Не обичаше да чака и го знаех отлично. Обвих крака около нея, като с леко движение започнах също на се освобождавам от излишните дрехи, които криеха нейното добре оформено тяло. Трябваше ми малко време за да я освободя и от сутиена.
-Точно както едно време. -Прошепнах, след което се усмихнах, целувайки шията и раменете на Рейчъл. Нямах търпение да се стигне до съществената част. Всъщност самите партита не бяха толкова интересни колкото нас двете събрани на едно място. Но дори в малкия град нещата можеха да са по старо му.. нали?
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 9:48 pm

Беше права,въпреки че сега не бе на някое меко и кичозно диванче,наподобяващо но онези,на които някога пра баба ми се е ширила. Езика ми страстно и палаво се заигра със зърната й,а ръката ми се спусна надолу,съвсем леко отстраних прашките,а пръстите ми проникнаха в нея,на доста дълбоко. Бавно започнах да ги движа,а езика ми се забързваше. Ръцете ми също започнаха да се забързват,а щом прецених че беше време,слязох надолу и устните ми започнаха да си играят с малката госпожица Снейк. Засмуквах,целувах,а ръцете ми не спираха да действат. Двете ми ръце бяха проникнали в правилните места,забързвах,щях да й доставя много удоволствие,така както аз си знаех.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Съб Сеп 03, 2011 10:15 pm

Простенвах от удоволствие, наистина това ми бе липсвало! Подсмихнах се, не я оставих твърде дълго време да палува. Все пак не обичах да ме "разглезват" относно тези неща. Направих така, че тя да се озове на бюрото. Целунах я страстно, докато едната ми ръка я остави без долната част на дрехите ѝ. Подсмихнах се.
-Мой ред. -Прошепнах нехайно. Целувките ми си проправиха пътека от врата ѝ към бедрата ѝ и по-специално между тях. Пръстите ми също се заеха в началото само с галене, а после и с действия "по-навътре"..
Усмивката ми се разшири още повече, но не си позволявах да спра това, с което се бях заела.
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Нед Сеп 04, 2011 11:53 am

Знаех че госпожица Снейк не обичаше да бъде глезена,не прекалено много. Аз винаги я разглезвах,така обичах,все пак тя е единствена. Хванах я за брадичката и я целунах страстно,а след това я оставих да се забавлява върху тялото ми,простенвах от удоволствие,което едва ли някога някое момче може да ми достави. Галех я по косата,простенвайки доволно,хванах едното шише с уиски и го разлях по тялото ми,ако искаше можеше да пие,знаех че не би ми отказала. Първо я придърпах,погалих тялото й,а след това отново я целунах страстно. След това я пуснах,можеше да опита от уискито,което разлях по себе си. Обикновено беше шоколад,но.. сега имахме само това.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Нед Сеп 04, 2011 1:36 pm

Тя знаеше колко обичам алкохол и че да оближа всяка капка от нейното тяло, ще бъде доста добро занимание за следващите минути. И го направих; бавно но доста страстно. Езикът ми се разхождаше по влажното ѝ тяло без да се спира на едно място за прекалено дълго.
Надигнах се я целунах, подсказвайки, че жаждата ми за страст все още нне се бе утолила. А и кога щеше?
Нямаше по-хубаво нещо от сладостните мигове на женските ласки. Разбира се и мъжките не бяха за изхвърляне, но само една жена знаеше какво ще се хареса на друга жена. А именно -алкохол и страст. Ураган от страст.
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Нед Сеп 04, 2011 1:55 pm

Преобърнах я,а ръцете ми не спираха да шарят из тялото й. устните ми последваха примера й,знаех че не обича да я глезят,но аз обожавах. Не й давах да ме преобърнел Пръстите ми много бавно преминаваха през приятелките й,а след това естествено целувах с още по-голяма страст. Започнах да правя и смучки,а след това минах надолу,обърнах внимание и на бедрата й,а след това леки целувки най-долу. Езикът ми се заигра за момент,а след това започнах да се качвам нагоре,целувайки всичко което очите ми виждаха.
- Доволна ли е моята кралица? - попитах със самодоволен глас,докато ръката ми все още бе долу,знаех че я измъчвам така,но така ми харесваше.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Нед Сеп 04, 2011 2:16 pm

-Кралицата е повече от задоволена. -Простенах съвсем леко, като прехапах долната си устна. Прокарах ръка грубо по тялото ѝ, като я притиснах още по-близо до мен. Беше още по-секси с всяка секунда, в която очите ми се лепяха по тялото ѝ.
-Знаеш ли колко мръсни мисли ми минават през главата само като те гледам? Обзалагам се, че си магнит за мъжките фигури.
Погалих бедрата ѝ, след което пръстите ми се настаниха между тях и проникнаха грубо, като започнаха бързи движения. Щях да съм безпощадна точно както едно време.
Rachel Hale
Liar.
Liar.

Още
За Героя:

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Нед Сеп 04, 2011 3:15 pm

Подсмихнах се,не исках да мисля за него сега,а й какво имаше да мисля? Той винаги натякваше че сме просто приятели. Целунах я,а след това простенах силно,захапах долната й устна,а след това отново я целунах страстно. Ръцете ми галеха приятелките й,а тялото ми се извиваше от удоволствие.
Преобърнах я хващайки ръцете й,приковавайки ги към масата. устните ми минаваха през нейните вървейки към приятелките,а после отново нагоре.
- И ти и аз се радваме на доста мъжко внимание,както преди. - подсмихнах се,а след това я притиснах към себе си и я целунах по-нежно. Слънцето вече изгряваше,явно бяхме прекарали цялата нощ тук,а всичко ми се стори толкова бързо.
Натали Снейк
Liar.
Liar.

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   Нед Сеп 04, 2011 6:14 pm

Засмях се, след което се изправих, продължавайки гледам секси красавицата пред мен.
-Вече се съмна, секси. -Прошепнах със секси тембъра ми. Тя знаеше, че не може да останем дълго, имаше часове.. -Ще трябва да спрем с игричките.. за сега.
Погалих бедрата и кръста ѝ. Целунах нежно врата на момичето, като не спирах да оглеждам стегнатото ѝ тяло. Боже, как можеше да става все по-секси ден след ден.. а бе минала цяла година.
Изправих се, като сложих отново роклята си и ѝ намигнах. Миг по-късно вече ме нямаше в стаята.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Биология   

Стаята по Биология
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1