PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.
PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.
PrettyLittleLiars RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrettyLittleLiars RPG.

Never trust a pretty girl with an ugly secret.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Let's be friends. ^___^
Скалите до езерото  EmptyНед Яну 22, 2012 2:50 pm by Алек

» Create a liar.
Скалите до езерото  EmptyНед Ное 13, 2011 5:36 pm by Наташа.

» Ще литна в небетоооо
Скалите до езерото  EmptyСъб Окт 01, 2011 7:20 pm by Cassie Hale

» Perry <3
Скалите до езерото  EmptyСъб Окт 01, 2011 6:28 pm by Blake Bittersweet

» Тенимания ;д
Скалите до езерото  EmptyСъб Окт 01, 2011 8:38 am by Blake Bittersweet

» БУМТИ МИ ТИКВАТААА...
Скалите до езерото  EmptyПет Сеп 30, 2011 10:59 am by Blake Bittersweet

» Другарче за РП.
Скалите до езерото  EmptyНед Сеп 25, 2011 7:02 am by Abigale.

» Търся си...
Скалите до езерото  EmptyЧет Сеп 22, 2011 7:03 pm by Blake Bittersweet

» i can show you how to hump without making love;;
Скалите до езерото  EmptyЧет Сеп 22, 2011 7:00 pm by Blake Bittersweet

Ние във Фейсбук.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:20 am

 

 Скалите до езерото

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rachel Hale
Liar.
Liar.
Rachel Hale


Posts : 42
Joined : 03.09.2011

Още
За Героя:

Скалите до езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Скалите до езерото    Скалите до езерото  EmptyПон Сеп 05, 2011 11:43 am

Скалите до езерото  Pullpit_a
Върнете се в началото Go down
Alice-Charlotte Summer
Liar.
Liar.
Alice-Charlotte Summer


Posts : 25
Joined : 04.09.2011

Още
За Героя:

Скалите до езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите до езерото    Скалите до езерото  EmptyСъб Сеп 10, 2011 11:05 pm

Ал се беше запътила по някаква пътечка из гората в новия град в който се намираше. Беше много рано сутринта и все още навсякъде имаше мъгла. Кецовете и` бяха чисто мокри от тревата и тя след още няколко крачки просто ги събу и продължи боса по мократа трева.
Не след дълго се отклони от пътеката, водеща до никъде и започна да ходи без посока. Не знаеше колко беше голяма тази гора, но не се притесняваше от това как ще се върне. Всъщност тя от нищо почти не се притесняваше. Винаги беше ужасно оптимистична и усмихната. За разлика от останалите хора на нейната възраст тя беше щастлива с живота си, но и беше много внимателна. Не пушеше, не пиеше, не се и друсаше. Беше типичното примерно момиче, но си нямаше и представа, че това някой ден ще се промени.
Представяше себе си след десен години щастливо омъжена, може би дори и с малко бебе. С щастлив и скромен живот, хубава работа и естествено, както всякое друго момиче, с огромен дрешник. Беше планирала целия живот пред себе си. Живот без никаква драма, но за нейно съжаление драмата бе неизбежна. Естествено, тя още това не го знаеше.
Започнаха да пръскат ситни капки от мрачното небе. Дъжда бързо се усили и тя се оказа като в някой романтичен филм, без обувки, в гората по светла рокличка. Усмихна се развеселена от мисълта, че сцената прилича на такава от романтична комедия и се завъртя с танцова стъпка, все още държаща обувките си в ръка.
След няколко минути отново грейна слънце. За толкова рано сутрин изведнъж беше станало ужасно топло. Алиса продължи пътя си малко по-бавно като избягваше малките, остри камъчета по земята. Мислеше си, че отстрани сигурно изглеждаше като клатушкащ се пингвин, но не беше така. Всъщност съвсем деликатно стъпваше на пръсти, което създаваше илюзията, че съвсем деликатно ходи с танцова стъпка.
Стигна до някаква скала и се провеси от нея. Долу имаше езеро. Не беше много високо, но беше достатъчно за да не посмее да скочи във водата. Седна на ръба и провеси краката си. Започна да ги клатушка в ритъма на песента, която тананикаше в главата си.
Върнете се в началото Go down
Касандра.
Liar.
Liar.
Касандра.


Местожителство : SummerLand.
Posts : 8
Joined : 09.09.2011

Скалите до езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите до езерото    Скалите до езерото  EmptyПон Сеп 19, 2011 6:53 pm

С Чейс се разбрахме да се чакаме на нашето място - големите скали до езерото.Бяхме заедно от две седмици и бяхме щастливи.Опознахме се и разбрах,че той е наистина много мил и му пука за мен.Мисля,че съм влюбена...
Понеже скалите бяха далече,трябваше да отида с автобус.Спря на една спирка,на която рядко се качваха или слизаха хора.Беше мрачна и изоставена.Сигурно защото бе извън града и близо до гората.
Закрачих бързо към едно от мястото,на което обикновено се чакахме.Както винаги - закъснявах.Това е доста често срещано явление при мен.Винаги закъснявах.
Стигнах мястото,но него го нямаше.Изведнъж някой рязко ме хвана през кръста и ме целуна по бузата.Да,това беше Чейс.Усмихнах се и казах:
- Здравей!
Върнете се в началото Go down
Чейс
Citizen.
Citizen.
Чейс


Posts : 4
Joined : 13.09.2011

Скалите до езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите до езерото    Скалите до езерото  EmptyПон Сеп 19, 2011 7:19 pm

Отново имахме среща на нашето местенце.Стигнах там и както се очакваше червенокосата сладурана закъсня.Не се учудих,но реших да я изненадам.Скрих се така,че да я видя като дойде.Когато пристигна замръзна,защото не ме видя усмихнах се леко и се приближих тихо зад нея.Прегърнах я и я целунах по бузата.Тя се обърна и ме поздрави.
-Здравей,червенокоске.-засмях се леко.-Пак закъсня,я кажи този път,защото си изправяше косата или се забави на компютъра?-засмях се и отново я целунах но този път по устните.Усмихнах се широко и зачаках отговора и като през това време се събличах за да се къпем в езерото както винаги,а и беше доста горещо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Скалите до езерото  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скалите до езерото    Скалите до езерото  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скалите до езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PrettyLittleLiars RPG. :: Rosewood. :: Околността. :: The Woods.-
Идете на: