PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.
PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.
PrettyLittleLiars RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrettyLittleLiars RPG.

Never trust a pretty girl with an ugly secret.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Let's be friends. ^___^
Розууд Преди 1 година EmptyНед Яну 22, 2012 2:50 pm by Алек

» Create a liar.
Розууд Преди 1 година EmptyНед Ное 13, 2011 5:36 pm by Наташа.

» Ще литна в небетоооо
Розууд Преди 1 година EmptyСъб Окт 01, 2011 7:20 pm by Cassie Hale

» Perry <3
Розууд Преди 1 година EmptyСъб Окт 01, 2011 6:28 pm by Blake Bittersweet

» Тенимания ;д
Розууд Преди 1 година EmptyСъб Окт 01, 2011 8:38 am by Blake Bittersweet

» БУМТИ МИ ТИКВАТААА...
Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 30, 2011 10:59 am by Blake Bittersweet

» Другарче за РП.
Розууд Преди 1 година EmptyНед Сеп 25, 2011 7:02 am by Abigale.

» Търся си...
Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 22, 2011 7:03 pm by Blake Bittersweet

» i can show you how to hump without making love;;
Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 22, 2011 7:00 pm by Blake Bittersweet

Ние във Фейсбук.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:20 am

 

 Розууд Преди 1 година

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:28 pm

Розууд Преди 1 година 3796469O
Рио беше един от най-красивите градове в света.Е,може би заради голите паради и хилядите танцуващи девойки с пищни тела,а може би и заради хубавата храна.Както всяко лято почивах на едно и също място и отсядах в един и същи апартамент.По цял ден не правех нищо,освен да ходя по барове,заведения или да плюскам храна в някоя сладкарница.
През деня не правих нищо особено.Пазарувах,срещнах се с един двама бизнесмена на по чашка в един ресторант и вечерта обух един черен анцуг,взех мп3-ката и тръгнах към плажа.Вечерта всички се бяха запътили към някоя дискотека и затова беше пусто.Тръгнах да тичам по плажната ивица.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:50 pm

Вече беше пристигнала в Роузууд. Новото й начало я приветстваше с отворени обятия, а тя просто му се усмихваше приятно и дръпваше от цигарата си докато пристъпваше напред, дърпайки двата си големи куфара. Самолетът беше пристигнал неочаквано бързо, което я успокояваше, понеже щеше да има предостатъчно преме да разгледа града преди да започне училище. Определено трябваше да се нанесе в апартамента си, но й се струваше, че утрото бе прекалено хубаво, за да се пропилее. Извади една голяма карта от чантата си и любопитно заби поглед в нея.
- Това е тук, това е тук... - си мрънкаше тя под носа, когато един висок мъж с убийствен чар я пресрещна. Тя спря и сякаш го преценяваше разходи палавия си поглед по перфектно оформените му мускули. Очите му доста приличаха на нейните по цвят, което беше нещо като .. знак? Тя се усмихна самодоволно и заговори с британския си акцент.
- Здравей. - каза тя и посреса кестенявата си коса, подсмихвайки се. Подпря се на багажа си и прибра картата обратно сякаш се готвеше за някакъв дълъг и проточен разговор, който можеше и да се превърне в нещо повече. Цигарата й беше към своя край, затова Евънс просто я хвърли на земята и я стъпка с черните си токчета.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:59 pm

Някакво момиче ме пресрещна на края на плажа.Беше се загледала в някаква карта.Явно се е изгубила.Каза нещо,но видях само мърдането на устните и.От силната музика имах чувството,че оглушавам.
-Здравей.-Предположих и,че тя е казала това.
-Да не си се загубила?-Попитах я,отново със задъхан глас ,като свалих слушалките от рамената си и ги сложих в долнището на анцуга.
Огледсах се,като сложих ръце на кръста.Сърцето ми биеше толкова силно,все едно иска да изкочи.
-Между другото аз съм Иън.Приятно ми е.-Усмихнах се и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:13 pm

- Ив. - представи се момичето и побърза да му обясни защо всъщност носеше карта със себе си. Не обичаше хората да оставят с грешно впечатление. - И не, нова съм в Роузууд. Днес пристигнах. - уточни момичето и хвана куфарите си отново, продължавайки по пътя си. Той тръгна заедно с нея. - Кажи ми повече за себе си.
Блъскането на морските вълни около тях ехтеше във въздуха и от време на време заглушаваше думите им. Тя се чудеше какъв разговор да започне понеже мразеше просто да си седи с някой и да не разговаря с него – освен ако не се друсаха или не танцуваха. Мда. Токчетата й тропкаха по пода и в тишината се чуваха само те и морското вълнение. Накрая един въпрос просто ей така се стрелна от устата на тъмнокоската, а дори тя не се усети, че бе станало така.
- Пушиш ли?
Еми. Умен въпрос, който започваше умен разговор? Господи, трябваше да е по-тактичн. Не, че й пукаше. Вероятно й се искаше накрая да се окаже в леглото с него, понеже не й пукаше особено за хората.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:23 pm

Ив,каза,че е нова в града.Започнахме да се разхождаме по кея,а тя изведнъж ме попита дали пуша.Засмях се.
-Да.И пия...много.-Добавих.
-Още се чудя как ми стига въздох да тичам по 1-2 часа.Може би е заради въздоха.-Предположих.
После помоли да и разкажа нещо повече за себе си.
-Ами няма нищо особено.Пуша,пия,ходя по жени и не ми пука особено за околните.-Засмях се.
-това време отдавна мина.Не съм от онзе тип,добрите кученца,които лазях в краката на жените.Отстоявам своето си.-Разказах и извадих телефона от анцуга,който звънеше.Беше един от бизнесмените с които се видях днес.със сигурност щеше да иска да отидем на стрийптиз бар,но не бях в настроение,за това оставих гласовата поща.
-Е ти какво ще правиш днес?А всъщност не трябва ли и да оставиш тези куфари някъде?-Погледнах към тях с неразбиращ поглед.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:35 pm

- Странно колко много си приличаме по характер. - засмя се Ив и извади кутията си с цигари. Всъщност бяха останали само 2. Подаде му едната с думите „Аз черпя.“, а другата взе за себе си и ги запали.
- Е ти какво ще правиш днес? А всъщност не трябва ли и да оставиш тези куфари някъде? - попита той докато гледаше екрана на телефона си. Изглежда някой го търсеше, но тя реши да не става прекалено любопитна, затова просто продължи да дърпа куфарите.
- Трябва. Искаш ли да ме придружиш до новия ми апартамент?
И двамата знаеха, че тове беше нещо като знак, затова се усмихнаха самодоволно един на друг и той побърза да приеме това изкусително предложение докато дърпаше от новоизвадената цигара. Ив изтри малко черен грим под очите си с помощта на показалец, понеже се беше разтекъл и отново извади картата, поглеждайки несигурно към източната част на Роузууд, където би трябвало да е гарсониерата.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:55 pm

Ив попита дали ще я придружа до апартамента и.И идиот би се досетил,какво имаше предвид.Засмяхме се леко и двамата със самодоволните си усмивки.
Тя ми подаде една от цигарите и.Моите бяха в колата,ако и тях влачех...Запалих я и зси дръпнах.
-Мерси.-Отговорих.Ив извади отново онази карта и аз се засмях.Задържах цигарата в устата си и леко присвих едното око,защото ми влизаше дим,като взех картата и от ръцете,свих я и я подадох пак.
-Не ти трябва карта.познавам града.Само кажи,къде точно е апартамента ти и ще отидем с колата.Тя беше паркирана до кея.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:02 pm

Тя му посочи мястото на картата, към което трябваше да тръгнат и той просто кимна одобрително, отваряйки си вратата на колата. Тя изгледа очудено, че кормилото беше от лявата страна, а не като в Лондон от дясната, но след това се свести и зае мястото си до него.
- Хубава кола. - отбеляза Ив и скръсти крака, докато се оглеждаше в двете посоки. Той бясно натисна газта и за две минути вече бяха там. Докато пътуваха тя раменяше погледи с милиони жители на Роузууд. Това наистина беше нещо тово макар и да познаваше много от хората в предишния й град. Там не се посрещаха по този начин! Определено щеше да й хареса. - Та.. Аз ще живея в една малка гарсониерка, която не разполага с много неща. Е, поне леглото ми ще е с матрак и ще ми е достатъчно удобно. - уведоми тя, натъртвайки на думите легло и удобно, а след това си дръпна още малко от цигарата. Тъмнокоската забеляза как прозорците на автомобила бавно се отвориха – може би заради дима.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:09 pm

Влезнахме в колата и хвърлих горнището на анцуга на задната седалка и потеглихме с мръсна газ.По пътя колата се удими от двама ни и отворих прозорците,като включих и климатика.Ив спомена за апартамента си,като наблегна на думите легло и матрак.Не трябваше чак толкова да се старае,но си замълчах и просто се усмихнах.
-Ако искаш се премести при мен.Живея в огромна къща и то сам.Ако ме пуснат в западната част на имението може и да се загубя.-Засмях се и усилих музиката.
За 2 минути стигнахме до жилищната сграда,която ми обясни.Качихме се горе и тя остави куфарите,като отиде в другата стая.
Аз отворих прозореца на стаята и хвърлих цигарата.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:23 pm

- Мерси, но ще се опитам да се оправя и сама. Не искам да ми помагат, че ще се разглезя. - каза тя и се засмя, когато забеляза висок блок пред колата. Явно това беше мястото. Двамата слязоха, а тя отвори багажника и измъкна куфарите си. Отвътре се чу някакво издрънчаване. Ив се фрасна по челото, мислейки си; „НЕ. Не и дрогата!“. Дам, беше скрила кокаин и трева много умело в един стъклен съд, за който се беше погрижила достатъчно добре да не бъде забелязан през проверката на багажа. Явно обаче това се беше счупило. Тя побърза да качи куфарите в асансьора, докато нервите й извираха на всички страни.
- Какво има? - попита леко зачуден Иън, а тя го погледна с някак престорена усмивка.
- Нищо.
След като се качиха в гарсониерата, тя остави куфарите и изхвърли цигарата си през прозореца, внимавайки да не улучи нечия глава. Трескаво отвори багажа и потърси съда. За огро-омно щастие, на стъклената глупост (е, не и според нея.) й нямаше абсолютно нещо. Явно нещо друго се беше счупила, но тя реши да не разбира какво точно сега. Извади бутилка с джин и набързо я наля в две чаши, които беше изнамерила по шкафовете. Съблече горната си дреха, понеже така или иначе й беше станало топло и отиде при тъмнокоското.
- Нося ти подарък. - каза тя и се подсмихна. Подаде му чашката с течност и повдигна леко своята. - Наздраве. Bottoms up?
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:35 pm

Изведнъж Ив се появи от другата стая само по сутиен.Леко наклоних уста и се усмихнах,а тя каза,че ми носи подарък.
Погледнах към тялото и и към двете чаши.
-За кое по точно говориш?-Усмихнах се отново и изпехме на екс чашите.
И двамата знаехме до къде ще стигне всичко това.Апартамент,алкохол и полуголо тяло...
Оставих празната стъклена чаша на един рафт и се приближих до Ив,като този път бяхме на доста по малко разстояние и милиметрите между нас се брояха на пръсти.Усмихнах се с дяволска усмивка и прихванах кръста и,като я прилепих до себе си и я целунах,като слизах по врата.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm

След зададения въпрос тя просто се усмихна дяволски и изпи чашата си на екс заедно с неговата. Предизвикателния поглед, който й беше хвърлил я караше да се приближи към него, но той улесни работата и намали разстоянието между тях с бавни крачки. Тя остави чашата си настрана, когато усети ръцете му обвити около кръста й. Ив вдигна погледа си към прекрасните му очи, а в следващия момент устните му се впиха в нейните, започвайки една страстна целувка, която се спускаше все по-надолу и все по-надолу. Тя изстена леко докато той обсипваше тялото й с ласки. Нямаше какво повече да направи освен да се наслаждава на подаръка, който бог й беше поднесъл още на първия й ден в Роузууд. Тя бавно вплете пръсти в косата му, която лудо стърчеше на всички страни, а тъмнокоското й бавно започна да смъква лявата презрамка на дантеления й черен сутиен. Иън стигна до гърдите й, когато изправи поглед и докато се усети устните й се вплетоха в неговите – същото стана и с палавия й език. Той се върна към предната си дейност и бавно свали и двете презрамки – останаха само чашките.

пп; ставамм, до утре. ^^
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyЧет Сеп 08, 2011 10:46 pm

С бързи крачки стигнахме към леглото,като не се отлепяхме един от друг.Като тръгнахме да се хвърляхме върху него притиснах по силно към себе си Ив,за да не се изтресе на леглото.
Не спирах да я обсипвам с целувки по цялото тяло.И двамата премахнахме всичките дрехи и след секунди бяхме под чершафите.Прокарах ръката си по бедрото и,а устинет ми слизаха все по надолу и надолу,като леко захапах бедрото и отново се върнах на устните.Задръжките ни отдавна паднаха,след което грубо го вкарах в нея и двамата изстенахме и се задвижих бързо в нея,като стаята кънтяха само нашите звуци.Прокарвах ръцете си по гърдите и корема,шията,както и езика.Явно съм се увлякъл с целувките,защото по едно време забелязах,че шията и е червена и има няколко смучки.

п.п. добре пиши,като си тук.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 1:14 pm

Иън успяваше да й достави неописуемо удоволствие с всяко свое движение. Начина, по който се отнасяше с нея й харесваше до огромна степен макар и да беше навлязъл в нея малко грубо. Този мъж определено излъчваше някаква приятна харизма, която допадаше на Ив и я караше да иска още и още. Струваше й се, че той имаше нещо, за което другите биха мечтали твърде много време и все пак нямаше как да достигнат това ниво. Сомърхолдър я обсипваше с целувки отгоре до долу, движейки се бързо и задоволително. Евънс стенеше от удоволствие и го целуваше при всяка възможност. [

/ сори, че е кратко. музата ми си тръгна нанякъде >.< /
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 1:34 pm

След няколко часа секс,целувки и стенания всичко свърши.И двамата се тръшнахме на матрака,като аз не можех да си поема въздух.Сякъш дробовете ми бяха спрели.
-Това със сигурност е добър заместител на тичането.-Пошегувах се и се засмях,като погледнах към нея.
-Е,как беше?-Попитах я,като се усмихнах.
-Вече съм на годинки,но съм още в играта.-Отново се пошегувах.
После погледнах към шията и леко пипнах един от червените кръгове.
-Май,ще трябва да ходиш с поло няколко дена.-Засмях се и обух боксерките,като ги взех от пода.Отидох до долнището на анцуга в другия край на стаята и се наведох да взема кутията с цигари.После се върнах в леглото и подадох една на Ив.
Запалих моята и нейната и си поех една дълбока дръпка и после изкарах дима тежко.
-Ако не алкохола,жените и ужасната скорост,то ще е цигарите.-Леко погледнах цигарат,като я въртях в ръката си.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 1:57 pm

- Ти си прекрасен. - каза тя все още леко задъхано и му се усмихна. Той й подаде една цигара и я запали. - И спокойно, не ми е проблем, полото може да почака. - засмя се Ив и си дръпна. Дали ако запалеше малко трева щеше да се присъедини към нея? Макар, че вече не се съмняваше в обратното.. след описанието, което си даде на дали щеше да й откаже. Тя си наметна един халат от багажа и изчака да доизпушат цигарите. - Винаги се чувствам облекчена докато пуша. - тя изтри още малка часто от грима си и няколко пъти прокара пръсти през тъмната си коса.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 2:05 pm

-Да.Наистина,цигарата е,като отпускащо средство след секс.-Засмях се и си дръпнах.
Отново се чу извъняване на телефон.Боже тези хора,не спят ли...или правят нещо друго по това време.Станах и взех телефона от рафта.Беше брат ми.
-Роднини....-Казах аз отегчено,но въпреки това вдигнах.
-Братле,за теб няма ли нормално време за да ми звъниш?-Попитах го с ядосан глас и си дръпнах от цигарата.От другата страна единствено се чуваше женски смях и силна музика.Не го оставих да отговори,а направо му съобщих.Той винаги излизаше с някакви курветии,и повечето време рано сутрин се разминавах с 2-3.
-Ако заваря някоя от тях на леглото ми,се считай за мъртвец.-Казах му и затворих телефона,като го хвърлих на рафта и отново отидох в леглото.Часа беше около 3 сутринта.Навън беше се още мрак,когато погледнах към прозореца.Огледах се в стаяата.
-Не е чак толкова зле.-Казах аз и дръпнах устата си надолу в странна физиономия.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 2:34 pm

- Какъв му е проблема пък на брат ти? - попита тя и се засмя, дърпайки си още веднъж от цигарата. - Искаш ли да си вземем душ?
Без много да чака отговор, тя стана и обу чехлите си. Не беше много наясно с това къде стоеше банята, но щеше да я намери все някак. Всъщност се оказа доста лесно да я намери – една бяла врата с окачен знак WC на нея. Колко ... трудно да се намери. Оказа се, че вътре не беше първа хубост. Ив влезе с погнуса и точно тогава някаква хлебарка пропълзя през пътя й. Доста се смути, но все пак трябваше да се изкъпе, затова съвсем внимателно правеше стъпка по стъпка, гледайки да не настъпе още някоя преминаваща по пътя й твар. - Ами.. да. Ако ще идваш.. внимавай. - предупреди Евънс, но Иън така и не разбра защо.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 2:42 pm

Ив ме попита,какво му има на брат ми.
-Това,че е идиот.Вяска вечер довлича по 5-6 курви,ама истински курви на които плаща и на сутринта се разминавам с няколко от тях.Даже една сутрин се събудих до една.-Казах ядосано аз.
-Това малко дебилче,толкова ли неможе да си намери някоя нормална.-Пордължих,а Ив предложи да се изкъпем.Приех,тя влезе преди мен,а аз станах за да изключа телефона и отидох при нея.
-Почувствах такова облекчение под душа.Водата се стичаше по телата ни,а Ив си сапунисваше тялото.
-Внимавай да не изпуснеш сапуна.-Избъзиках я и се засмях.
Взех другия и насапунисах и аз тялото си и го отмих с топлата вода.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 5:41 pm

- В тази обстановка нищо не се знае. - каза тя и се ухили. - Поне сапун са ни сложили.
Ив прокара ръката си през перфектното му тяло, усещайки плочките на корема му и се усмихна дяволито, докато прехапваше устните си.
- Та.. какво ти се прави сега?
Косата й вече беше намокрила. Тя си сложи шампоан в ръката и започна да го втрива в корените си, след което и по дължината. Започна да го втрива, а след това го изми и направи същото с балсама. Обичаше да се къпе – това я даряваше със свежест и спокойство. Изтри черния грим и след това се погледна в огледалото, подигравайки се на себе си. Наистина изглеждаше странно без всичкото черно на клепачите си и под очите. Така прекрасния цвят изпъкваше още повече, но явно целта й беше да го подтисне.. или?
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 7:21 pm

Хванах ръката на Ив,както и другата и ги сложих на врата ми,след което я вдигнах и краката и се увиха около кръста ми.Притиснах я към стената,като прокарах ръка през косата и врата и и я целунах.
Грима и вече се бе изтрил и се виждаше само бялото и лице.
-Така си по хубава.-Намигнах и и прокарах ръка по тялото и.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 7:28 pm

Тя отвърна на целувката му с една още по-дълга и страстна. Лека полека устните й започнаха да се разхождат по цялото му тяло. Минаха през перфектните плочки и продължиха надолу. И точно преди да стигне към целта й, тя се изправи и се усмихна дяволито, впивайки устните си в неговите. Ив разроши мократа му коса и започна да докосва голото си тяло още повече с неговото. Двамата сякаш играеха някакъв странен танц, който изглеждаше много смешно отстрани, но удоволствието, което си доставяха беше неописуемо. Тя не смееше да промълви нито дума, защото целувките, с които го даряваше говореха сами за себе си. Тя го жадуваше.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 8:05 pm

Наслаждавах се на целувките и докосванията на Ив.
-Госпожице Ив,не знаех,че може такива неща.-Прошепнах и в ухото и се усмихнах.
Отново впих устни в нейните и отново я вдигнах,като този път по внимателно влезнах в нея.Това момиче ме подлудяваше,целувките и бяха толкова страстни.Дори за секунда не се отделихме един от друг,нито казахме нещо.
Просто,защото нямаше какво да кажем,а го изразявахме с докосвания и целувки.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 8:12 pm

Измежду всичките тези целувки и ласки тя успя да промълви няколко думи в отговор на неговите.
- Не знаете много неща за мен, уважаеми Иън. - каза Ив, а след това се усмихна и продължи да го целува. Навсякъде. По устните, по кожата.. по цялото тяло. Или поне частта, която можеше да достигне от позицията, в която бяха застанали. Той я беше подпрял на стената и беше обвил ръцете си около тялото й, а тя краката си около неговото. Ръцете й шареха навсякъде в ритъм с устните и всичките целувки. От мно-о-ого време не беше попадала на такъв уникален и страстен партньор. Наистина беше късметлийка. Нов град – нов късмет. Искаше й се да остане в прегръдката му, до топлото му тяло още цяла вечност, а обикновено не си мислеше такива неща докато правеше секс с някой. С когото и да е. Но той.. той беше наистина вълшебен. Начинът, по който навлизаше в нея направо я подлудяваше. Начинът, по който я целуваше и обсипваше с ласки..
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година EmptyПет Сеп 09, 2011 8:27 pm

Душа беше много приятен.
-До сега не бях прекарвал толкова време под душа.-Засмях се.След цялата тази гореща сцена,я пуснах да стъпи на краката си и я целунах.Спряхме душа и двамата увихме по една кърпа около тялото.
Влезнахме в стаята и видях,как слънцето изгряваше.Колко ли часа сме прекарали вътре.Лъчите се набиха в очите ми и аз ги затворих и се дръпнах от прозореца.
Изсуших тялото си и облякох наново дрехите.Погледнах към телефона,но се отказах да го включа.Помнех,че имам среща с някакъв идиот-банкер.Винаги ми се мазнеше.Пълна досада.....
-Планът за днес е изключително скучен.Ако можех бих порпуснал срещата с онзи смотан банкер-мазник.-Казах отегчено аз.
-Ами ти имаш ли планове за днес?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Розууд Преди 1 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година Empty

Върнете се в началото Go down
 
Розууд Преди 1 година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rosewood, преди седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PrettyLittleLiars RPG. :: Time Machine. :: Past.-
Идете на: