PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.
PrettyLittleLiars RPG.
Добре дошли! Надяваме се да се забавлявате при нас.
Преди да направите своя герой задължително прочетете правилата.

xoxo ;; Hanna.&К.
PrettyLittleLiars RPG.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrettyLittleLiars RPG.

Never trust a pretty girl with an ugly secret.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Let's be friends. ^___^
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyНед Яну 22, 2012 2:50 pm by Алек

» Create a liar.
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyНед Ное 13, 2011 5:36 pm by Наташа.

» Ще литна в небетоооо
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyСъб Окт 01, 2011 7:20 pm by Cassie Hale

» Perry <3
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyСъб Окт 01, 2011 6:28 pm by Blake Bittersweet

» Тенимания ;д
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyСъб Окт 01, 2011 8:38 am by Blake Bittersweet

» БУМТИ МИ ТИКВАТААА...
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 30, 2011 10:59 am by Blake Bittersweet

» Другарче за РП.
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyНед Сеп 25, 2011 7:02 am by Abigale.

» Търся си...
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyЧет Сеп 22, 2011 7:03 pm by Blake Bittersweet

» i can show you how to hump without making love;;
Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyЧет Сеп 22, 2011 7:00 pm by Blake Bittersweet

Ние във Фейсбук.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:20 am

 

 Розууд Преди 1 година

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 8:32 pm

- Всъщност никакви. Започвам в колежа след седмица, а през това време нямам много за правене. Трябва само да си разопаковам багажа. - засмя се тя и отиде да се облече. Свали кърпата си, макар че тялото й все още беше мокро. Облече си чисто бельо и метна един сив потник, оставайки по гащи надолу. Започна да суши косата си с кърпата, докато се взираше в Иън и се чудеше какво да каже. След това обаче се сети, че той щеше да се среща с някакъв банкер и любопитството й се отключи веднагически.
- Та.. какво иска тоя от теб?
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 8:41 pm

Ив ме попита какво иска от мен.
-Пари.Да кажем,че когато си наследник на петролен магнат и майка ти е известен дизайнер,доста хора ти лазят в краката,само и само да извлекат полза от това.-Казах с отегчение.
-Днес трябва да се видя с него за едни сметки на Кайманите.Опитва се нещо да ме измами и ако си мисли,че ще се получи ще срина цялата банка до основи и ще го оставя на улицата,като направя баничарница на мястото на банката.-Казах ядосано.
-Ако ти не прецакаш първи теб ще те прецакат.-Допълних.

Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 8:48 pm

- Имаш наистина правилна логика. - информира Ив и отиде да си вземе кутията с цигари и запалката. - Искаш ли? - допълни тя докато отиваше натам.
Естествено, че искаше. Е, не, че беше отговорил, но тя го предчувстваше. Дори не знаеше защо го пита. Просто му подаде едната и му я запали, а след това го целуна.
- Знаеш ли, това започва да ми става навик. - отбеляза тъмнокоската и се засмя, докато запалваше собствената цигара. Дръпна си няколко пъти, легна на леглото и започна да си играе с косата си.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 8:56 pm

Ив запали една цигара и ми подаде една и на мен,въпреки,че имах кутия в анцуга тя вече я запали и ме целуна,като каца,че и ставало навик.
-Няма лошо.-Усмихнах се и и намигнах,взех телефона от рафта и го включих.Имах сигурно към 20 пропуснати от братчето ми.
Легнах на леглото до Ив,като сложих ръка на крака и и звъннах на брат ми.
-Когато се върна да ги няма!-Казах точно и ясно по телефона и затворих.
-Не е лесно да имаш по малък брат...-Казах аз и си дръпнах от цигарата и издишах дима.
Хвърлих телефона,но този път на пода.
-Направо не ми се става.-Казах аз,като погледнах към Ив.Нямаш си и на идея,колко неща имам за вършене днес...пълно бумащина.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 9:04 pm

- Хм, аз пък нямам късмета да си имам братче или сестриче.. Или кака.. или батко. Мхм. - каза тя и се унесе, гледайки в очите му. Изведнъж телефона й звънна. „Какво по дяволите?“ си помисли тя и се протегна мързеливо към шкафчето зад себе си, където беше оставила кутията, запалката и GSM-a.
- Да?
- Къде си? - попита някакъв непознат глас от другата страна.
- Кой си ти? - тя изгледа стъписано и се почеса по главата.
- Не е важно. Ела пред университета.
И се чу сигнала, който гласеше „Затварям ти, оправяй се сама.“ Евънс естествено нямаше абсолютно никакво намерение да ходи. Можеше да е всеки – можеше да е някой изнудвач от миналото й или кой знае още какво. Тя се излегна по гръб и разпери двете си ръце докато с дясната си играеше с кичурите коса на Иън.
- Някакъв непознат.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 9:09 pm

Някакъв непознат се обади на Ив.Не я попитах,за да не каже,че и се бъркам и си замълчах.
-Знаеш ли какво?-Попитах я,като се свлякох и аз надолу,като взех телефона си отново.Чудя се как беше все още здрав.Набрах отново брадчето и му казах:
-За дето днес ми довлече онези курветии,ти ще се видиш с онзи мазник-банкера.Казах,а от другата страна се чу недоволство.
-Аз си взимам почивен ден,време е и ти малко да поработиш,не само да купонясваш.-След което затворих телефона и го сложих до леглото.
Започнах леко да галя крака на Ив с пръсти.Кожата и беше толкова нежна,а след секунда се пресегнах за да я целуна,като преместих ръката си от крака на лицето и и след,като свърши целувката отново се излегнах и галех крака и.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 9:22 pm

- Бива си те. - каза тя и се засмя след като дочу разговора му. Доста си беше любопитна и нахална, но искрено се надяваше той да не й направи проблем заради това както правеха почти всички. Той бавно и нежно галеше бедрото й, а след това се приближи и я целуна. Иън наистина я караше да се чувства все едно бе в рая.. Това беше момент, който тя никога не би забравила. Наистина. И това бяха доста смели мисли.. за нея.
- Е, щом нямаш работа искаш ли да излезем?
Да. Беше странно момичето да кани, но така или иначе това не беше.. среща. Или беше?
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyПет Сеп 09, 2011 9:30 pm

Ив предложи да излезем след,като съм нямал работа.
-Разбира се.Едно кафе ще ми дойде добре.-Съгласих се и станах от леглото.
-Знам едно кафене на близо.Може да отидем там.-Усмихнах се и подадох ръка на Ив.-След,като стана,взех телефона си от пода и тръгнахме.
Слязохме пред входа на жилищната сграда и тръгнахме с колата.Беше на около 15 минути.
Влезнахме в кафето и поръчах две кафета,като седнахме на една маса близо до бара.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyСъб Сеп 10, 2011 9:00 pm

- Така и не ми каза на колко си. - каза тя и се засмя, сякаш имаше значение. Отпи една глътка от кафето си и се загледа навън, понеже бяха заели мястото си до един огромен прозорец. Гледката беше повече от блокове, къщи и сергии.. Имаше паркове, синьо небе и дишащи дървета. Това изпълни душата й макар и да не изглеждаше като някой наркотик или като кутийка цигари. - Уау.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyСъб Сеп 10, 2011 9:17 pm

Бяхме седнали на една маса до прозореца.Отпивах големи глътки от кафето,защото едвам гледах и трябваше все някак да се събудя,мака,реч след онова къпане не ми трябваше.
Ив отбележи,че не към и казал на колко съм все още.Аз се усмихнах леко и казах:
-21.-Отговорих и и погледнах също към прозореца,гледката си я биваше.
-Ами ти?-Попитах я,защото се сетих,че и аз не знаех годините и.Изглеждаше със сигурност по малка от мен и най-вероятно все още учеше.
Върнете се в началото Go down
Ив.
Citizen.
Citizen.
Ив.


Местожителство : Rosewood; Pennsylvania.
Posts : 29
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 4:13 pm

- 18. - отговори Ив, обръщайки се към него, но веднага след това отново заби поглед в небето. Пухкавите бели облачета танцуваха сякаш заедно със слънцето, а светлината му навлизаше през големия прозорец, пред който бяха седнали. Роузууд беше красив град и изглежда беше пълен с красиви хора в него.. живо доказателство беше Иън, който стоеше до нея и пиеше от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Иън Сомърхолдър
Citizen.
Citizen.
Иън Сомърхолдър


Posts : 41
Joined : 08.09.2011

Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 4:46 pm

Изведнъж огладнях,не съм се сещал за храна от вчера вечерта.
Тъкмо бяхме приключили с кафето и просто седяхме и мълчахме.
-Гладна ли си?-Попитах я,въпреки,че знаех отговора.
--Хайде.Знам едно старохотно място в което правят най-уникалните пици.Две парчета ми стигат за цяла седмица.-Засмях се и тръгнахме.
Мястото беше наблизо и не ни трябваше колата.След няколко преки стигнахме.Беше подземно,но хубавите места винаги са скрити.Минахме през задния вход и всички вътре започнаха да викат,защо толкова време не съм се появявал.
Тогава влезна и Майки.познавахме се от години,още преди да започне бизнеса с пици.Здрависахме се и той също започна да ми се кара,но на италиански.
-Аа това е Ив.Запознайте се.-Показахс ръка и той и целуна ръката,като започна да говои на италански.
-Хайде,стига стар сваляч такъв,а ни приготви две пици.-Казах му аз и тръгнахме отпред.
Залата беше голяма и имаше доста хора.Може би половината квартал беше дошъл.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розууд Преди 1 година   Розууд Преди 1 година - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Розууд Преди 1 година
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rosewood, преди седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PrettyLittleLiars RPG. :: Time Machine. :: Past.-
Идете на: